21 MUSIC STUDIO 0

21 Music Studio to miejsce stworzone zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów branży muzycznej. To miejsce zarówno dla edukowanych muzyków jak i dla tych, którzy na lekcjach muzyki robili sobie krótką przerwę w nauce;) Charakteryzujemy się kreatywnym, innowacyjnym oraz często niekonwencjonalnym podejściem do tworzenia nagrań dźwiękowych. Dzięki doświadczeniu i zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu muzycznego, łączymy ze sobą to co najlepsze, pakując charakterystyczne analogowe brzmienie w niezawodną cyfrową jakość. Jeżeli tworzenie własnego stylu oraz brzmienia interesuje Cię bardziej, niż powielanie istniejących już schematów - zapraszamy!

Realizator dźwięku 21 Music Studio

Rafał "OER" Skiba swoją przygodę z produkcją muzyczną zaczął w 1997 roku. Ukończył inżynierie dźwięku na Uniwersytecie Wolverhampton (UK). Jest inicjatorem oraz współtwórcą bydgoskiego zespołu "B.O.K (BiszOerKayDjPaulo)" oraz właścicielem studia muzycznego "21 Music Studio". Jako beat-maker oraz MC brał udział w wielu projektach z Bydgoskiego podziemia takich jak Fanaberia, Trzeci Wariant, Osobowość, Prowokacja Wagary, Omerta, Retrospekt itd. Muzycznie współpracował z takimi artystami jak: O.S.T.R, Pyskaty, 2cztery7, Justyna Kuśmierczyk, CMS, Pafarazzi, Azja/DjBajer, Sativa Skład, Emblemat, Klemens, 5 Syfon, Rappaz, Alkoartyzm, RSK, Omerta, Kaz, GieBe i wielu innych. Jest współtwórcą muzycznym oraz realizatorem dźwiękowym oficjalnego jubileuszowego hymnu, kultowego festiwalu "Hip Hop Kemp" (2011) Wraz z Pafem organizuje serie video-nagrywek pt. "Rap bez dubli" w których razem z zaproszonymi gośćmi od podstaw tworzą nowe utwory. Jako wierny pasjonat kultury czterech elementów, cały czas stara się propagować jej podstawowe fundamenty oraz założenia takie jak pokój, równość, miłość oraz radość z życia i tworzenia.

Ponad to brał udział w wielu komercyjnych jak i społeczno-kulturalnych przedśięwzięciach:

- Zaprojektowanie oraz prowadzenie studia muzycznego „Pracownia Dźwięku” mieszczącego się w młodzieżowym domu kultury nr.4
- Prowadzenie warsztatów z produkcji dźwięku w ramach projektu Młodzi Dźwięczni (projekt finansowany przez Unie Europejską)
- Prowadzenie warsztatów z produkcji dźwięku w ramach projektu „Madness”
- Prowadzenie klubu muzycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Studio wykonuje następujące usługi:

- Nagrywanie wokali oraz instrumentów
- Miks/mastering nagrań
- Oprawa dźwiękowa wszelkiego rodzaju multimediów (jingle, reklama, radio, telewizja, strony www)
- Nagrania lektorskie oraz dubbing
- Kawka, herbatka i inne napoje

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach wydawniczych i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl